Bārdu dzimtas memoriālā muzeja “Rumbiņi” privātuma un sīkdatņu izmantošanas politika

Bārdu dzimtas memoriālā muzeja "Rumbiņi", turpmāk - Pārzinis, tīmekļvietne darbojas saskaņā ar Limbažu novada pašvaldības privātuma politiku, ar kuru iespējams iepazīties šeit - Personas datu aizsardzība Limbažu novadā

Pārziņa sīkdatņu izmantošanas politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai/klientam – informāciju par sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem.

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Edge, Chrome, Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, viedierīcē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļvietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Pārzinis izmanto tikai obligātās sīkdatnes.

Obligātās sīkdatnes nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt lietotājam nepieciešamo informāciju.

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

Vietnē http://www.rumbini.lv izmantotās sīkdatnes un to izmantošanas mērķis:

Sīkdatne

Grupa

Apraksts

Derīguma termiņš

PHPSESSID

Obligātas

Sesijas uzturēšana

Sesija

AWSALBCORS un AWSALB

Obligātas

Tīmekļvietnes uzglabātāja sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu sabalansētu datu plūsmu. Tehniskā informācija Amazon AWS vietnē

7 diennaktis

Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto sīkdatņu lietošanas, jo bez tām tīmekļvietnes darbība nav iespējama.

Ja Jums ir jautājumi par sīkdatņu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar Limbažu novada pašvaldības datu aizsardzības speciālistu. Kontaktinformācija atrodama Limbažu novada pašvaldības tīmekļvietnē.

Pārziņa mājaslapā var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta tīmekļa vietnēm, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko Pārzinis nenes atbildību. Pārzinim ir tiesības veikt papildinājumus politikā, padarot pieejamu Klientam tā aktuālo versiju Pārziņa tīmekļa vietnē.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.